Spedytor Krajowy Drobnicowy

DSV

  • Sosnowiec, śląskie
  • Pełny etat
  • 2 miesiące temu
.TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Planowanie drobnicowych przewozów krajowych
  • Ustalanie warunków transportów
  • Rozwój współpracy z przewoźnikami, dbanie o efektywność kosztową
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych klientom
  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami
  • Współpraca z Oddziałami DSV na terenie kraju
  • Realizacja założeń budżetowych
  • Dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej
NASZE WYMAGANIA
  • Doświadczenie w spedycji krajowej
  • Znajomość lokalnego rynku transportowego
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i nieprzewidywalnym otoczeniu
  • Nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie
  • Motywacja do zapewnienia doskonałej obsługi naszym klientom
  • Umiejętność analizowania liczb i znajdywania korzystnych rozwiązań
  • Umiejętność efektywnej współpracy z innymi
TO OFERUJEMY
  • Umowa o pracę
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Katalog szkoleń wewnętrznych
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie nauki angielskiego
  • System premiowy
  • Dofinansowanie świąteczne
  • Program poleceń pracowniczych
.open/closeObszar zawodowy: Freight ForwardingSpedytor Krajowy DrobnicowySosnowiec

DSV