Gyártásközi ellenőr

HSA

  • Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 20 napja
Elvárt képességek Középfokú végzettség Felhasználói szintű számítógépes ismeretek Minőségellenőri ismeretekBevezetőDolgozz gyártásközi ellenőrként a világ egyik legnagyobb gyártó cégénél Tiszaújvárosban! Kimagasló bér mellett, műszakpótlékokkal, plusz juttatásokkal dolgozhatsz az egyik legkorszerűbb üzemben. A béredet cafetereival is kiegészítjük, és a munkába járásod is támogatjuk!Feladatok
  • Folyamatosan figyelemmel kíséred a gyártott tételek minőségét.
  • Megvizsgálod a termékmintákat.
  • Döntesz a termékek minőségéről.
  • Ellenőrzöd a félkész- és késztermékeket.
Elvárások
  • 8 órás, kétműszakos munkarend vállalása (DE, DU), alkalmanként 12 órás munkarendbe helyettesítés, esetenként hétvégén is
  • Rendelkezz gimnáziumi / szakközépiskolai / technikusi végzettséggel
  • Rendelkezz felhasználói szintű számítógépkezelői ismerettel
  • Ne legyen ismeretlen számodra a minőségellenőri munka
Előny
  • Rendelkezel minőségbiztosítási ismeretekkel és
  • műanyagfeldolgozási ismeretekkel
Amit partnerünk kínál
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria: nettó 266.000.-Ft
  • Prémiumrendszer keretében meghatározott összegű teljesítményprémium a prémiumkiírásban,- elszámolásban meghatározottak szerint
  • 13. havi fizetés
  • Kompetencia alapú bérezés, bérsávok: teljesítmény alapján 1 éves munkaviszonyt követően
  • MBH Bank önkéntes nyugdíjpénztár munkáltatói hozzájárulás a rendszeres bruttó bér 6,3%-nak megfelelő összegben
  • Élet, -és balesetbiztosítás
  • Munkába járásod is támogatjuk a közigazgatási határon kívülről (gk: 24.-Ft/km)
  • Folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés lehetősége (emelőgépkezelő, targoncavezető tanfolyamok)
  • Ajánlási bónusz
  • Well-being program
  • Csapatos sportolási lehetőség (foci, kerékpározás)
  • Egyéb tárgyi juttatás évente több alkalommal (pl. karácsony, stb)
  • Hosszútávú álláslehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezetben dolgozhatsz

HSA

Hasonló állások

  • Gyártásközi ellenőr

    Randstad

    • Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-Zemplén
    Cégleírás / Organisation/Department Tiszaújvárosi partnerünk részére keresünk gyártásközi ellenőr (MEO) kollégákat, akár azonnali kezdéssel! Pozíció leírása / Job description …
    • 1 hónapja
    • Gyors jelentkezés
  • Gyártásközi ellenőr

    EasyHiring Services

    • Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-Zemplén
    Minőségbiztosítás minőségellenőr Dolgozz gyártásközi ellenőrként a világ egyik legnagyobb gyártó cégénél Tiszaújvárosban! Kimagasló bér mellett, műszakpótlékokkal, plusz juttat…
    • 20 napja
  • Gyártásközi ellenőr

    HSA

    • Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-Zemplén
    Dolgozz gyártásközi ellenőrként a világ egyik legnagyobb gyártó cégénél Tiszaújvárosban! Kimagasló bér mellett, műszakpótlékokkal, plusz juttatásokkal dolgozhatsz az egyik legkorsz…
    • 19 napja