Praktická sestra - asistent

  • Topoľčany, Nitrianský kraj
  • Dočasný pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 1 mesiacom
Náplň práce: Samostatné zabezpečovanie poskytovania zdravotnej starostlivosti občanom v zariadení sociálnych služieb.Informácie pre uchádzača:Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý časPočet hodín za týždeň: 37.0Pracovný čas: 06:00 - 18:00
08:00 - 20:00Zmennosť: dvojzmennáNočná práca: NieSezónna práca: NiePracovné miesto vhodné pre: AbsolventaZákladná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 900 €
mesačneDruh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto vo verejnom záujmePonúkané výhody: 1 týždeň dovolenky navyše z KZ, príplatky za zmennosť, príplatky za sobotu, nedele a za sviatokZdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky .Všeobecne požadované znalosti:Požadovaný stupeň vzdelania: Úplné stredné odborné vzdelaniePrax: bez požiadavky na odbornú praxZnalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: ÁnoPočítačové zručnosti: Kancelárske balíky - Microsoft Word - elementárnaVodičské oprávnenie: Skupina BVšeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
rozhodovanie
samostatnosťĎalšie požiadavkybezúhonnosť, zdravotný preukaz, registrácia v Slovenskej komore medicínskych pracovníkov

Zoznam Kariéra