Technický/á údržbář/ka

ZZN Svitavy a.s.

  • Svitavy, Pardubický
  • 35 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Obsah inzerátu:POŽADAVKY: vzdělání střední odborné s výučním listem nejlépe v oboru strojní či elektro, zemědělské a technické problematiky výhodou, manuální zručnost, pracovitost a samostatnost NÁPLŇ: práce spojené s údržbou a opravami zařízení a prostor střediska NABÍZÍME: Příjemné a přátelské prostředí v nově zrekonstruovaném zázemí, příspěvek na penzijní připojištění, obědy zdarma nebo stravenkový paušál, mimořádné odměny a další firemní benefity. KONTAKT: telefonicky, emailem

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Technický/á údržbář/ka

    ZZN Svitavy a.s.

    • Svitavy, Pardubický
    POŽADAVKY: vzdělání střední odborné s výučním listem nejlépe v oboru strojní či elektro, zemědělské a technické problematiky výhodou, manuální zručnost, pracovitost a samostatnost …
    • Před 1 měsícem
  • Technický pracovník/ice

    NOVOKOV, spol. s r.o.

    • Litomyšl, Pardubický
    NÁPLŇ: zpracování cenových nabídek, technické dokumentace, znalost čtení výkresové dokunetace, práce v informačním systému, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, schopnost praco…
    • Před 1 měsícem
  • Údržbář/ka, elektromechanik/čka

    TOS Svitavy,a.s.

    • Svitavy, Pardubický
    • 35 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: POŽADAVKY: vzdělání ve strojírenském oboru, praxe 3 roky, zodpovědnost a samostatnost, vysoké pracovní nasazení, znalost technických výkresů, NABÍZÍME: stravenkov…
    • Před 2 měsíci