KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0787
Obowiązki:ochrona mienia na terenie Torunia (biurowiec)Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • podstawowe
Wymagania pożądane:Zawód:
  • Pracownik ochrony fizycznej
Pozostałe wymagania:
  • konieczne: wpis do ewidencji na kwalifikowanego pracownika ochrony, orzeczenie o st. niepełnosprawności, niekaralność, mile widziane doświadczenie.
Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca