KONSTRUKTÉR | PŘÍLEŽITOST I PRO ABSOLVENTY

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

  • Třebíč, Vysočina
  • 40 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 10 dny
Popis pracovní nabídky Staňte se součástí našeho týmu KONSTRUKTÉRŮ se zaměřením na nástroje a společně hledejme cesty k dokonalosti ve výrobě!
Chcete rozvíjet své schopnosti v oblasti konstrukce a objevovat nové možnosti ve společnosti s globálním přesahem? Máte zkušenosti s CAD programy a chcete uplatnit své technické vzdělání v praxi? Naše společnost hledá právě vás - KONSTRUKTÉRA, který se nebojí výzev!A co bude náplní práce?
  • Konstrukce montážních a dalších potřebných nástrojů
  • Sestavování nezbytné výrobní a technické dokumentace
  • Pravidelná komunikace a kooperace s mateřskou společností
  • Aktivní účast na procesech inovace a zdokonalování výrobních metod
Požadujeme
  • Min. SŠ vzdělání technického či strojního směru
  • AJ min. B1 - schopný domluvit se s kolegy ze zahraničí
  • Předchozí praxe na pozici výhodou
  • Znalost CAD programů
  • Orientace v technické dokumentaci
Nabízíme
  • Mzda dle předchozích zkušeností
  • 25 dní dovolené
  • 13. mzda
  • Možnost HO
  • Stravenkový paušál
  • Kafeterie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Bonusy a prémie
Vhodné pro Absolventy.Práce z domova Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.Máte zájem o nabídku KONSTRUKTÉR | PŘÍLEŽITOST I PRO ABSOLVENTY?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Veronika Dobrovolná z Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Easypráce

Podobné nabídky

  • Konstruktér | Příležitost I Pro Absolventy

    Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

    • Třebíč, Vysočina
    • 35 000 - 50 000 Kč za měsíc
    O nás Staňte se součástí našeho týmu KONSTRUKTÉRŮ se zaměřením na nástroje a společně hledejme cesty k dokonalosti ve výrobě! Chcete rozvíjet své schopnosti v oblasti konstrukce…
    • Před 24 dny
  • Vývojový konstruktér/ka

    VIA ALTA a. s.

    • Okříšky, Vysočina
    Popis pozice: vývojová a inženýrská práce v rámci projektů a zakázek v oblasti technologií odpadů a jednoúčelových průmyslových strojních a procesních zařízení, návrhová a kon…
    • Před 2 měsíci
  • ELEKTRIKÁŘ JUNIOR (36.000 - 46.000 KČ) | ŠANCE PRO ABSOLVENTY

    Advantage Consulting

    • Třebíč, Vysočina
    • 36 000 - 46 000 Kč za měsíc
    ELEKTRIKÁŘ JUNIOR (36.000 - 46.000 KČ) | ŠANCE PRO ABSOLVENTY 36000 - 46000 Kč mzdové ohodnocení Třebíč Hledáme nové posily do našeho elektro kolektivu! Nevadí, že nemáš žá…
    • Před 14 dny
    • Snadno podejte žádost