Sortowanie lekkich Paczek 13 € bez jezyka dla Par

MBP

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Firma MBP Personalmanagement GmbH jest firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm w przemysle spożywczym, wysylkowym i międzynarodowych przedsiębiorstw produkcyjnych.
Wiodący sklep internetowy w okolicach Frankfurtu nad Menm oferuje pracę w swoim magazynie.
Praca na stale rowniez dla Par , jezyk niemiecki nie jest wymagany
Opis stanowiska
- sortowanie lekkich paczek przy tasmie
- transport towarów w obrębie firmy
- 2 zmiany (Pon.-Niedz.) 5 dni, zmianna nocna w okresie swiatecznym
- dodatek nocny 25% niedzielny 50%
Wymagania
- zaświadczenie o niekaralności
- dokładność i szybkość w wykonywaniu powierzonych zadań
- posiadanie konta bankowego
Oferujemy
- pierwszą umowa na 9 miesiecy (z możliwością przedłużenia),
- praca w dobrze zorganizowanej firmie
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanej z zameldowaniem, ubezpieczeniem
- niemiecką umowę o pracę, ubezpieczenie zdrowotne( pełny pakiet socialny)
- mieszkanie i dojazd do pracy (odpłatne 300€ razem)
- buty robocze otrzymujecie od pracodawcy
- stawka 13 € brutto
-po 9 miesiacach opcja przejecia przez klienta

Lento