ÚDRŽBÁŘ/KA

COMFI, s.r.o.

  • Poděbrady, Středočeský Nymburk, Středočeský
  • 35 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Obsah inzerátu:Hledáme manuálně zručnou osobu, vhodné i pro osoby v předdůchodovém věku. Nutnost řidičského průkazu pro řízení firemního vozidla. Nabízíme: zaměstnanecké obědy, firemní oděv a slevu v restauraci. Kontaktovat nás můžete e-mailem.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Údržbář - zámečník

    POLABSKE MLEKARNY a.s.

    • Poděbrady, Středočeský
    Vaší náplní práce bude: - Provádění seřizování, montáže, preventivní údržby a oprav strojů a zařízení - Provádění běžných oprav strojů a zařízení - Provádění diagnostiky závad a…
    • Před 1 měsícem
  • Údržbář - elektromechanik (elektrikář)

    Náplň práce: provádění diagnostiky závad a určování vhodných řešení a opatření provádění běžných oprav a seřizování strojů a zařízení, zodpovědnost za odstranění závad zajištěn…
  • Údržbář - technik

    HIT CZ - Filtracni sacky s.r.o.

    Náplň práce Požadujeme: - SOU/SŠ/Výuční list, elektrotechnické vzdělání - dobrou organizaci práce s proaktivním přístupem - samostatnost - praxe na pozici údržba nebo technik…
    • Před 12 dny