Upratovačka v nákupnom centre - Žilina

  • Žilina, Žilinský kraj
  • 4,31 € za hodinu
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 2 mesiacmi
Ponúkame pracovné miesto na trvalý pracovný pomer, na pozíciu upratovačky do nákupného centra v Žiline.Náplň práce - starostlivosť o čistotu interiéru nákupného centra, vysávanie, umývanie sklených plôch, čistenie sanity, vysýpanie smetí, vykonávanie ostatných upratovacích prác.Pracovný čas : 8 hodín, 2 zmeny (ranná, poobedná), soboty a nedele s príplatkom.
Nástup : Ihneď, poprípade dohodou.Finančný príspevok na stravu.Záujemcom mimo Žiliny, 50 % preplatenie cestovného.V prípade ďalších informácií nás neváhajte kontaktovať na t.č - 0903911377 alebo mailom email -Benefity a ďalšie výhody:Preplácanie nadčasov, zástupov..Informácie pre uchádzača:Termín nástupu - ihneď, poprípade dohodou.Všeobecne požadované znalosti:pracovitosť, zodpovednosť, samostatnosťPožiadavky na zamestnancaMinimálne požadované vzdelanie:základné vzdelanieVhodné pre absolventov:ÁnoInformácie o spoločnostiCharakteristika spoločnosti:Spoločnosť C Clean Services pôsobí na celom Slovensku a poskytuje upratovacie a čistiace služby v oblastiach retailu, priemyslu a administratívnych priestorovOblasť pôsobenia:Ostatné čistiace činnostiAdresa:C Clean Services s.r.o.
Slivková 12
82105 Bratislava
Slovenská republikaKontaktné údaje:Personálne Oddelenie
Slivková 12, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05, Slovenská republika

Zoznam Kariéra

Podobné ponuky

  • Vychystávač potravín v logistickom centre

    Grafton

    • Žilina, Žilinský kraj
    • 1 200 - 1 400 € za mesiac
    Popis: * príprava tovaru k zákazníkovi práca so skenerom jazda a práca na elektrickom motorovom vozíku udržiavanie čistoty skladových priestorov a vykonávanie ďalších praco…
    • Pred 5 dňami
    • Bez námahy pošlite žiadosť
  • Upratovačka - polovičný úväzok

    • Žilina, Žilinský kraj
    Náplň práce: - upratovanie a čistenie tried, sociálnych zariadení a priestorov budovy školy, - zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku v budove školy a areáli školy Infor…
    • Pred 8 dňami
  • Upratovačka

    VALIN s. r. o.x

    • Žilina, Žilinský kraj
    • 800 € za mesiac
    VALIN s. r. o. Dlhodobá brigáda Včera 12:30 Brigády vyhľadávanie Reagovať na brigádu Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ. Náplň práce, inform…
    • Pred 8 dňami