Elektroradiolog - Bielsko-Biała (PZU Zdrowie)

PZU

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Twój zakres obowiązków
  • Zapewnienie odpowiedniego przygotowania pracowni diagnostycznej do pracy
  • Prawidłowe przygotowanie pacjenta do badania RTG
  • Wykonywanie badań RTG układu kostno-stawowego
  • Nadzór nad dokumentacją medyczną, prawidłowym wydaniem dokumentacji pacjentom
  • Przestrzeganie wewnętrznie ustalonych standardów i procedur
Nasze wymagania
  • Wykształcenie min. średnie, zdany egzamin zawodowy państwowy uprawniający do wykonywania zawodu elektroradiologa, technika elektroradiologii
  • Kurs z Ochrony Radiologicznej Pacjenta
  • Odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista, komunikatywność
  • Dobra znajomość obsługi komputera MS Office
  • Mile widziane minimum roczne doświadczenie w zawodzie - wykonywanie badań RTG układu kostno-stawowego
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym kontakt z Pacjentem
To oferujemy
  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Centra Medyczne Bielsko-Biała
  • Umowa zlecenie
  • Zniżka do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta
  • Program Poleceń Lekarzy i Lekarek
Nie czekaj i zgłoś się już dziś

PZU