Młodszy Projektant Branży Budowlanej

KTI Poland

  • Płock, mazowieckie
  • Pełny etat
  • 27 dni temu
Młodszy Projektant Branży BudowlanejMiejsce pracy: PłockZakres obowiązków:
  • Wykonywanie dokumentacji projektowej w zakresie branży budowlanej pod nadzorem doświadczonego inżyniera,
  • Sporządzanie prostych obliczeń konstrukcyjnych,
  • Opracowywanie rysunków wykonawczych,
  • Prowadzenie wewnętrznych uzgodnień z innymi branżami.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: budownictwo,
  • Dobra znajomość prograu Autocad,
  • Biegła obsługa pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym, sumienność i ukierunkowanie na osiągnięcie wyznaczonych celów,
  • Mile widziana znajomość programów Revit, Robot (ARSA), MicroStation, Tekla,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy opracowywaniu projektów konstrukcji stalowych lub żelbetowych.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie inżynieryjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej
  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna LUX MED, fundusz socjalny, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport
ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany. DrukujPoznajKTI Poland S.A.5KTI Poland S.A. jest międzynarodową firmą EPC oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.Główne kompetencje firmy KTI to:
- Instalacje rafineryjne, petrochemiczne i chemiczne;
- Studia technologiczne/ wykonalności;
- Doradztwo i zarządzanie projektami;
- Technologie wysokich temperatur.ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Praca.pl