Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Omladinska zadruga Snaga Mladosti

  • Beograd
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 26 dana
Opis posla:
  • očekuje se od kandidata da pruže vrhunsku uslugu gostima i održavaju visok standard kvaliteta.
Uslovi:
  • Sposobnost rada u dinamičnom okruženju
  • Komunikativnost i ljubaznost
  • Sposobnost rada u timu i samostalno
  • Fleksibilnost u radnom vremenu
Ponuda:
  • Početna zarada: 90.000 dinara uz mogućnost napredovanja
  • Radno vreme: 8 sati, 6 dana nedeljno
  • Radne smene: po dogovoru od 10h do 23h
  • Jedan slobodan dan po dogovoru, nije vikend
  • Topli obrok obezbeđen
  • Plaćen prevoz po zakonu
Lokacije:
  • Košutnjak
  • Stari grad (više lokacija)
  • Karaburma
Prijavite se i postanite deo naše uspešne ekipe!Za više informacija i prijavu, kontaktirajte nas elektronskim putem ili telefonom:011/4250-523060/614-0009060/354-1582060/714-0003GradoviBeogradPozicije poslaPomoćni radnik u kuhinji (m/ž) 1Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Prehrambena tehnologija
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola

Poslovi rs