Kupiec

PPHU Specjal Sp. z o.o.

  • Radom, mazowieckie
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
GRUPA KAPITAŁOWA 'SPECJAŁ'
www.specjal.com.plDYSTRYBUTOR ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM ZATRUDNI NA STANOWISKO:Kupiec
KupiecTwoje zadania:
  • zarządzanie wybranymi grupami asortymentowymi,
  • współpraca z producentami,
  • samodzielne negocjacje handlowe,
  • kontrola realizacji umów,
  • rozliczanie dokumentacji handlowej,
  • organizowanie promocji, gazetek,
  • sporządzanie raportów i analiz,
Nasze wymagania:
  • oświadczenie na stanowisku kupca w branży FMCG, mile widziana kat. alkohole,
  • znajomość oferty produktowej oraz producentów artykułów spożywczych,
  • doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych negocjacji handlowych,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • mile widziana znajomość systemu TEMA,
  • biegła obsługa MS Excel,
Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przeszkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki,
  • wsparcie doświadczonej kadry,
  • możliwość awansu i rozwoju w dużej strukturze,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, benefitów sportowych oraz opieki medycznej,
  • dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, zapewniamy różne formy wsparcia i pomocy,
  • udział w licznych wycieczkach i imprezach firmowych,

Jobdesk.pl