Pomocní dělníci ve výrobě

OLZAWOOD s.r.o.

  • Jablunkov, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
TŘ z:6/3/2024
Náplň práce:
- pomocní dělníci na pile
- pracovní doba pondělí až pátek 6:00-14:30 hod.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Nabízíme:
- mzdu s možností navýšení dle výkonu
- pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Kontakt telefonicky, emailem.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Ostatní pomocní pracovníci v potravinářské výrobě (ZamK)

    GASTRO - MENU EXPRESS a.s.

    • Třinec, Moravskoslezský
    B15 z:13/9/2022 (ZamK) a:20/2/2024 Požadujeme: - zdravotní předpoklady k výkonu dané činnosti. Místo výkonu práce: - Konská 199, 739 61 Třinec, - Pinkavova 731/21, 719 00 Ostr…
    • Před 2 měsíci
  • Dělníci v dřevovýrobě (ZamK)

    JEWA, s. r. o.

    • Bystřice, Moravskoslezský
    B15 z:19/11/2019 (ZamK) a:26/3/2024 KONTAKT telefonicky, e-mailem. Náplň práce: - řezání dřeva na zakázky - manipulace s dřevem - výroba pelet. Nabízíme: - stravenky.…
    • Před 28 dny

    JEWA, s.r.o.

    • 19 700 Kč za měsíc
    Náplň práce B15 z:19/11/2019 (ZamK) a:26/3/2024 KONTAKT telefonicky, e-mailem. Náplň práce: - řezání dřeva na zakázky - manipulace s dřevem - výroba pelet. Nabízíme: - str…
    • Před 22 dny