Frezer Tokarz CNC

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Frezer/Tokarz CNCMiejsce pracy: SzczecinZadania:
  • obsługa frezarek 3 i 5 osiowych CNC, wraz z ich ustawianiem,
  • dokonywanie korekt z panelu maszyny,
  • analiza, usprawnianie i optymalizacja procesów,
  • bieżąca kontrola jakości wykonywanych elementów,
  • dbanie o stan techniczny maszyny i porządek na stanowisku pracy.
Oczekujemy:
  • doświadczenia jako Operator CNC,
  • znajomości sterowania Sinumeric (mile widziane),
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego,
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym, pn-pt.
  • dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • samodzielności oraz kreatywności.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • satysfakcjonującą pracę w młodym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności kandydata, ustalane indywidualnie,
  • stabilne miejsce pracy.

Lento