SAMOSTATNÁ OBSLUHA PORTÁLOVÉHO OBRÁBĚCÍHO CENTRA V TÝNĚ NAD VLTAVOU

RICHMONT - CZ a.s.

  • Týn nad Vltavou, Jihočeský
  • 60 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Obsah inzerátu:Náplň práce: samostatná obsluha portálového kovoobráběcího centra správné seřízení CNC- Heidenhain (Fanuc) a výroba kontrolní měření, čtení výkresové dokumentace. Požadujeme: technické vzdělání (možné nahradit zkušenostmi v příbuzném oboru, technickým myšlením), praxe na obdobné pozici nutná, znalost čtení technických výkresů, manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup. Nabízíme: profesní růst, zázemí stabilní společnosti, zajímavou tvůrčí práci na moderních strojích, závodní stravování, dobrý kolektiv. Minimální stupeň vzdělání: SOU v technickém oboru. Doba zaměstnání: dle dohody. Mzdové rozpětí: od 40.000 - do 60.000 Kč měsíc (podle zkušeností). Komu se hlásit: Tereza Novotná, tel.: +420 724 276 276, e-mail: tereza.novotna@richmont-cz.com, Průmyslová 646, 375 01 Týn nad Vltavou- předem prosím vždy zavolat/poslat e-mail a nevstupovat samostatně do závodu.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Samostatná obsluha portálového obráběcího centra v týně nad vltavou

    RICHMONT - CZ a.s.

    • Týn nad Vltavou, Jihočeský
    • 40 000 - 60 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: samostatná obsluha portálového kovoobráběcího centra; správné seřízení CNC- Heidenhain (Fanuc) a výroba; kontrolní měření, čtení výkresové dokumentace. …
    • Před 22 dny
  • Operátor/ka řídícího centra-Temelín

    M2C

    • Temelín, Jihočeský
    • 143,00 Kč za hodinu
    Co říká M2C o pozici Tvořte s námi budoucnost. Hledáme kolegy/kolegyně, kteří s námi budou zajišťovat ostrahu jaderné elektrárny Temelín. Náplň práce: Obsluha zařízení operač…
    • Před 21 dny
  • Operátor/ka řídícího centra - Temelín

    M2C

    • Temelín, Jihočeský
    • 143,00 Kč za hodinu
    Co říká M2C o pozici Tvořte s námi budoucnost. Hledáme kolegy/kolegyně, kteří s námi budou zajišťovat ostrahu jaderné elektrárny Temelín. Náplň práce: Obsluha zařízení operač…
    • Před 3 dny