Folyamatmérnök (Process engineer)

Aptiv

  • Szombathely, Vas
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
A következő feladatok várnak rád:
  • Folyamatmérnökséghez tartozó gépek/berendezések és gyártási folyamatok/technológiák felügyelete, fejlesztése
  • Új gyártmánybevezetés, változás menedzsment gyártó berendezés specifikálásától az üzembe helyezésig
  • Karbantartási feladatok meghatározása
  • Folyamatból eredő problémák megoldása
  • Aktív részvétel a termelési mutatók javításában és stabilan tartásában
  • Munkautasítások, kezelési és egyéb dokumentumok írása
  • Folyamatos együttműködés külsős szervizekkel probléma, gépállás, esetén
Te vagy az ideális jelölt, ha az alábbi elvárásainknak megfelelsz:
  • Gépészmérnöki / Villamosmérnöki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó probléma megoldó készség
  • Mérnöki látásmód és szemlélet ismerete
Előnyként értékeljük, ha rendelkezel az alábbi ismeretekkel:
  • Készüléktervezésben megszerzett gyakorlat
  • CAD/CAM rendszer ismerete
  • Hasonló területen megszerzett gyakorlat
  • 1-3 év termelésben megszerzett gyakorlat
  • Problémamegoldó módszer ismerete
  • Német nyelvtudás
Mit nyújtunk számodra?
  • Bónuszok
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Szolgáltatói kedvezményprogram
  • Munkavállalói támogató program (ingyenes pénzügyi, jogi és mentális tanácsadás)
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Ingyenes sportolási lehetőség (edzőterem, uszoda)
  • Modern munkakörnyezet
Privacy Notice - Active Candidates:Aptiv is an equal employment opportunity employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, national origin, sex, gender identity, sexual orientation, disability status, protected veteran status or any other characteristic protected by law.

Aptiv