SPAWACZ MIG/MAG

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 29 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1217
Obowiązki:w/g stanowiskaWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne
Pozostałe wymagania:
  • Praca w Kielcach, Wymagane uprawnienia do spawania metdą MIG/MAGOferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę. Pracodawca gwarantuje szkolenie.
Miejsce pracy: Pańska 84, 25-811 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca