Údržbář - motivující mzda, benefity

Index Nosluš

  • Třebíč, Vysočina
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Náplň práce:
Pokud máte rádi řemeslné práce a vaše kreativita se projevuje skrze různé opravy a úpravy, máme pro vás skvělou příležitost. Pro našeho klienta, který ocení vaši šikovnost, hledáme zkušeného a spolehlivého údržbáře, který se připojí k přátelskému týmu do prosperující společnosti. Na tomto pracovním místě budete mít na starosti údržbu a opravy strojních zařízení a prostorů, tak abyste zajistil bezpečné a funkční pracovní prostředí pro zaměstnance a zákazníky. Práce je ve 3-směnném provozu. Nástup je možný IHNED.Náplň práce:
  • servis a oprava strojů
Nabízíme:
  • dovolená navíc
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • systém Kafeteria
  • příspěvek na dopravu
  • slevy na firemní výrobky
Požadujeme:
  • zkušenosti z údržby
  • ochota pracovat ve směnném provozu

JenPráce