Bagrista | Řidič nákladní automobilu | Strojník

Arènis

  • Plzeň, Plzeňský
  • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 10 dny
O násChceš se stát nedílnou součástí našeho týmu?Jsme společnost, která působí na trhu 20 let. Realizujeme výstavbu mikrovlnných a optických sítí. Zabýváme se poskytováním připojení k internetu, digitální TV a správou datových sítí.Hledáme do týmu šikovného a zručného kolegu, který se přidá ke zkušeným technikům při výstavbě optických sítí.Co tě čeká:
  • obsluha pásového bagru 2,5 - 6t
  • součástí práce je i řízení nákladního automobilu nad 3,5 t
  • místo výkonu práce - Plzeňsko a Rokycansko
Jaké znalosti a dovednosti potřebuješ:
  • řidičský průkaz sk. C vč. průkazu profesní způsobilosti řidiče
  • strojní průkaz s příslušným ověřením o způsobilosti v dané kategorii
  • zdravotní způsobilost
  • zodpovědný přístup, spolehlivost, svědomitost
!Pokud nemáš průkaz profesní způsobilosti řidiče nebo strojní průkaz, zkoušky ti zařídíme!Výhodou bude, pokud budeš mít:
  • praxi v oblasti oprav a údržby strojů a zařízení
  • řidičský průkaz skupiny C+E
Co můžeme nabídnout:
  • přátelské prostředí založené na otevřenosti, neformálních vztazích a týmové práci,
  • stabilní zázemí dlouhodobě fungující firmy,
  • nadstandardní platové ohodnocení, dle zkušeností pracovníka,
  • pravidelný růst platu,
  • internetové připojení či IPTV
  • moderní nářadí,
  • 5 týdnů dovolené, sick day,
  • hledáme člověka pro dlouhodobou spolupráci.
Pořádáme firemní akce, školení, večírky, teambuildingy, zkrátka se nenudíme :)Benefity
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti

JenPráce

Podobné nabídky

  • Strojník, bagrista

    Tomas Stradal

    • Plzeň, Plzeňský
    • Nýřany, Plzeňský
    • 27 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu:…
    • Před 2 měsíci
  • Řidič/ka nákladního automobilu C + E, 1 směna - pobočka Plzeň

    KOVOSROT GROUP CZ a.s.

    • Plzeň, Plzeňský
    • 40 000 - 42 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Kontakt: Turník Roman, tel.: 602 188 973, e-mail: turnik@kovosrot.eu, případně i osobní návštěva na adrese pobočky: Jateční 47, Plzeň od 7 do 14 h Požadavky: " vzdě…
    • Před 25 dny
  • Řidič/ka nákladního automobilu C + E, 1 směna - pobočka Plzeň

    KOVOSROT GROUP CZ a.s.

    • Plzeň, Plzeňský
    • 42 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Kontakt: Turník Roman, tel.: 602 188 973, e-mail: turnik@kovosrot.eu, případně i osobní návštěva na adrese pobočky: Jateční 47, Plzeň od 7 do 14 h Požadavky: " vz…
    • Před 25 dny