SAMOSTATNÝ VEDOUCÍ PROJEKTANT/ PROJEKTANTKA TZB

Digitronic CZ s.r.o.

  • Hradec Králové, Královéhradecký
  • 50 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 28 dny
Obsah inzerátu:- Náplň práce: samostatné vedení projektů v CADu (vzduchotechnika, voda, kanalizace, elektroinstalace) Nabízíme: auto, telefon, denní stravování zdarma, příspěvek na pojistné, 25 dnů dovolené, 3 dny sick day klimatizované pracoviště a kvalitní kolektiv atp. V případě zájmu upřednostňujeme zaslání životopisu na e-mail

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Samostatný vedoucí projektant/ projektantka TZB

    Digitronic CZ s.r.o.

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    - Náplň práce: samostatné vedení projektů v CADu (vzduchotechnika, voda, kanalizace, elektroinstalace) Nabízíme: auto, telefon, denní stravování zdarma, příspěvek na pojistné, 25 …
    • Před 28 dny
  • Projektant TZB (m/ž)

    Hofmann Personal

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    Nabídka: * počítač mobilní telefon multisportka flexibilní pracovní doba možnost home office (dle domluvy) příspěvek na stravování možnost zapůjčení firemního vozidla i k sou…
    • Před 2 měsíci
  • PROJEKTANT/ PROJEKTANTKA TZB

    Digitronic CZ s.r.o.

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    • 35 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Požadujeme: zákl. znalost AutoCAD, zkušenost z oblasti projekce (i bez praxe, i absolvent) Nabízíme: osobní automobil, zdarma denní stravování, přísp. na pojistné…
    • Před 28 dny