TECHNOLOG S NJ (35-50.000 Kč)

  • Holýšov, Plzeňský
  • 35 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
  • Snadno podejte žádost
Chcete se rozvíjet v dynamickém prostředí výrobní společnosti, naplno využít své technické dovednosti a ohromit všechny znalostí němčiny? Pak hledáme právě vás! Rodinná společnost přijme do svých řad kolegy na pozici: TECHNOLOG S NJ (35-50.000 Kč) Pracovní náplň
  • Zpracovávání poptávek a tvorba cenových nabídek
  • Zadávání objednávek do SAP systému
  • Zavádění nových produktů do výroby
  • Optimalizace technologických procesů
  • Komunikace napříč celou společností
Co požadujeme?
  • NJ na komunikativní úrovni
  • SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost systému SAP - výhodou
Co nabízíme?
  • Smlouvu na neurčito ihned
  • 25 dnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijko
  • Možnost kariérního růstu
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Přátelské prostředí
  • Lokalita: Holýšov
Mám zájem Další nabídkyDalší nabídky v lokalitě HolýšovKontaktní osobaMgr. Alena RolencováMáte zájem o tuto nabídku?Vyplňte prosím odpovědní formulář.JménoTelefonE-mailŽivotopisZprávaOdesláním formuláře souhlasíte sInformaceNabídky práceGigaPráce.cz - tisíce aktuálních nabídek práce a brigád. Používáme cookies, viz

GigaPráce

Podobné nabídky

  • Technolog s praxí | až 60 000

    Grafton

    • Nýřany, Plzeňský
    • 50 000 - 60 000 Kč za měsíc
    Nabídka: - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - příspěvek na dojíždění - stravenkový paušál - příspěvek na penzijní připojištění - zvýhodněný tarif - jazykové kurzy,…
    • Před 2 měsíci
  • Frézař/ka, technolog/žka

    KOVO PRODUKT s.r.o.

    • Kladruby, Plzeňský
    • 35 000 - 50 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Místo výkonu práce - adresa: Milevská 368, Kladruby 349 61 Upřesňující informace: - Vyučen v oboru (požadavek lze nahradit praxí v oboru obrábění ) - Zdravotní ome…
    • Před 6 dny
  • Pracovník/pracovnice odd. Inovací

    Korber Pharma Packaging Materials s.r.o.

    • Staňkov, Plzeňský
    • 45 000 - 90 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: vývoj a konstrukce sekundárních obalů se zaměřením na skládané krabičky za podmínek dodržení interních norem a zadání zákazníků, projektové vedení vlastn…
    • Před 8 dny