Asistent pedagoga noční - ve školském zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy

  • Děčín, Ústecký
  • 23 720 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 28 dny
Obsah inzerátu:VHODNÉ PRO OSOBY ZDRAVÉ I SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Místo výkonu práce: Děčín Požadované vzdělání: nižší střední vzdělání + kurz pro asistenty pedagoga Další požadavky: trestní bezúhonnost, psychologický posudek od akreditovaného psychologa (uchazeč hradí 2500,- Kč), zdravotní způsobilost Platové podmínky dle NV - 4. platová třída, stupeň dle dosažené započitatelné praxe. Po zapracování přiznání osobního ohodnocení. V případě plnění vzdělání je možné prodloužit pracovní poměr na dobu neurčitou. Kontaktní osoba: Turpišová Eliška, zašlete e-mail na: personalni.oddeleni@vuboletice.cz, osobní jednání na adrese: VÚ, DDŠ, SVP, ZŠ, SŠ a ŠJ, Vítězství 70, 407 11 Děčín XXXII

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Asistent pedagoga (m,ž)

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    • 19 000 - 20 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadavky: - SŠ vzdělání pedagogického směru (maturita) - kurz asistenta pedagoga - znalost běžných PC programů - týmová spolupráce - cílevědomost, pečlivost, sv…
    • Před 1 měsícem
  • asistent pedagoga (m,ž)

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    Změněno: 17.05.2024 v 05:00 ID: 19028003 Požadavky: - SŠ vzdělání pedagogického směru (maturita) - kurz asistenta pedagoga - znalost běžných PC programů - týmová spolupráce …
    • Před 8 dny
  • Pojď pracovat jen na NOČNÍ směny - mzda 150 Kč/h

    McDonald's

    • Děčín, Ústecký
    • 25 500 - 29 500 Kč za měsíc
    Nebaví Tě každý den sedět v práci u počítače a hledáš práci, která by byla jenom v NOCI? Nebojíš se hadru ani mopu? Tak máme práci přesně pro Tebe. Do našeho Měkáče v Děčíně přij…
    • Před 12 dny