Sekretarka

Respol

  • Targówek (Warszawa)
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
RESPOL EXPORT-IMPORT Sp. z o.o.Hurtownia artykułów grzewczych, instalacyjnych i sanitarnychdo oddziału w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:SekretarkaMiejsce pracy: Warszawa, TargówekWymagania
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • samodzielność w działaniu, sumienność i dokładność
  • komunikatywność oraz zaangażowanie,
  • biegła znajomość programów pakietu Office
  • doświadczenie w równoległej koordynacji wielu zadań (praca pod presją czasu),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Zakres obowiązków:
  • bieżąca organizacja pracy sekretariatu
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji, w tym archiwizowanie dokumentów i dbanie o ich prawidłowe przechowywanie
  • przygotowywanie i prowadzenie korespondencji mailowej i pocztowej
  • obsługa zebrań oraz spotkań odbywających się w siedzibie firmy
  • kompleksowa opieka nad sprzętem telefonicznym w firmy
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji między działami
  • realizacja dodatkowych zadań powierzonych przez przełożonego
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pakiet medyczny i kartę MultiSport
  • pracę w przyjaznej atmosferze
Co oferujemy?
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazna atmosfera
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Karta multisport
  • Smaczna kawa
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ze wskazaniem oddziału
za pomocą przycisku aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.W przesyłanym CV i liście motywacyjnym prosimy o zamieszczenie oświadczenia:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RESPOL Export-Import sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Administrator), na potrzeby realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które aplikuję oraz na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji, do których moje CV zostanie uznane za adekwatne przez Administratora”.W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę pisząc na adres rodo@respol.plSzczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach znajdziesz .

Praca.pl