Księgowa

Biuro Rachunkowe KAS

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Zatrudnimy do biura rachunkowego osobę do prowadzenia KPiR, RYCZAŁT, spraw kadrowo-płacowych. Praca na część etatu lub umowę zlecenie -
Oferta zarówno dla osób z doświadczeniem. Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia. Praca w Bielsku-Białej - okolice osiedla Kopernika i Hulanki. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny:
+48 696 041 142, +48 793 004 964 lub e-mail: @
Zakres obowiązków
bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym,
prowadzenie: KPiR, ryczałt
prowadzenie: kadry i płace
przygotowywanie deklaracji podatkowych i zgłoszeń do organów podatkowych, ubezpieczeniowych,

Lento

Podobne oferty pracy

  • Księgowa/Księgowy Bielsko-Biała

    Meat - Pros

    • Bielsko-Biała, śląskie
    Firma Meat Pros Sp. z o. o. działa od 2002 r. i świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu outsourcingu; rekrutacji i selekcji pracowników, naliczania płac i administracji dokume…
    • 22 dni temu
  • Księgowa / Księgowy | premia uznaniowa + benefity

    Gi Group

    • Bielsko-Biała, śląskie
    Dla naszego Klienta- wiodącej kancelarii księgowo- podatkowej w Cieszynie (woj. śląskie) poszukujemy osoby na stanowisko: Księgowa / Księgowy Księgowa / Księgowy | premia uznan…
    • 22 dni temu
  • Księgowa / Księgowy | premia uznaniowa + benefity

    Gi Group

    • Bielsko-Biała, śląskie
    Dla naszego Klienta- wiodącej kancelarii księgowo- podatkowej w Cieszynie (woj. śląskie) poszukujemy osoby na stanowisko: Księgowa / Księgowy Księgowa / Księgowy | premia uznan…
    • 22 dni temu