Operátoři robotického svařování

European Data Project s.r.o.

  • Rousínov, Jihomoravský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
POŽADAVKY: vzdělání vyučení technického směru nebo praxe na obdobné pozici, čtení výkresové dokumentace výhodou
POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, úkolová mzda
ZAMĚSNTAVATEL NABÍZÍ: příspěvek na stravování, jídelna v závodě, moderní prostředí
KONTAKT: Ing. Petra Durajová, tel.: 517 300 161, e-mail: pdurajova@edpsro.cz, doba k zastižení Po-Čt, 8-11 hod v Komořanech

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Operátoři robotického svařování

    European Data Project s.r.o.

    • Vyškov, Jihomoravský
    • Rousínov, Jihomoravský
    • 30 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: POŽADAVKY: vzdělání vyučení technického směru nebo praxe na obdobné pozici, čtení výkresové dokumentace výhodou POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou 1 rok s možností p…
    • Před 1 měsícem
  • Operátoři výroby

    MLYN HEROLD spol. s r.o.

    • Slavkov u Brna, Jihomoravský
    • 24 500 Kč za měsíc
    Náplň práce POŽADAVKY: vzdělání vyučení, technické myšlení a dovednosti, zdravotní způsobilost, praxe v potravinářství výhodou POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou s možností prodlou…
    • Před 10 dny
  • Svářeč

    European Data Project s.r.o.

    • Rousínov, Jihomoravský
    POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, manuální zručnost, přesnost, orientace ve výkresové dokumentaci, dobrý zdravotní stav POPIS PRÁCE: místo výkonu práce: Mlékařská č.p. 841/3, Slaví…
    • Před 1 měsícem