Team Leader výroby - volné víkendy, bonusy

Index Nosluš

  • Kralupy nad Vltavou, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 26 dny
Náplň práce:
Máte zkušenosti s vedením menšího týmu a jste technický typ? Pak se nám ozvěte a přidejte se do týmu prosperující společnosti, kde budete mít na starost část operátorů výroby. Odměnou mimo mzdy vám bude 25 dní dovolené, docházkový bonus nebo příspěvek na penzijní připojištění.Náplň práce:
  • Dohled nad úsekem výrobu v souladu s výrobním plánem
  • organizace prac. činnosti týmu operátorů (12-17 lidí)
  • Základní nastavování strojů
Nabízíme:
  • Docházkový bonus 1.000 Kč
  • Zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe
  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál 116 Kč/den
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stabilní zaměstnání na plný úvazek
  • Nástup přímo do kmenového stavu společnosti
Požadujeme:
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Zkušenost s vedením menšího týmu lidí
  • Manuální zručnost a technickou orientaci

JenPráce