(Junior) Business Development Manager

Óbuda Group

  • Budapest III. ker
  • Teljes munkaidő
  • 18 napja
  • Részt vesz a cégcsoport üzletfejlesztési stratégiájának megvalósításában
  • Piaci trendek, versenytársak folyamatos nyomon követése, elemzések készítése
  • Támogatja az üzletfejlesztési vezető munkáját
  • Támogatja a szakmai területekért felelős vezetőket, üzletfejlesztési vezetőt az ügyfélmenedzsmentben,
  • Kezeli, naprakészen tartja a CRM rendszert, ügyfélelégedettség-mérési rendszert
  • Részt vesz iparági eseményeken, konferenciákon, találkozókon Magyarországon és külföldön egyaránt
  • Részt vesz a cégcsoport ajánlatadási tevékenységében azt ezt támogató CRM adatbázis használatával, a szakmai területért felelős vezetőkkel együtt (az ajánlati pozíciók felkutatásától az ajánlatírásig)
  • Koordinálja a rábízott ajánlatadási tevékenységet
  • Rendszeres beszámolót készít az üzletfejlesztési vezetőnek
  • Prezentációkat és emlékeztetőket ír
  • Nyomon követi az ügyfélrendezvény-naptárt és együttműködik a marketing-kommunikációs csapattal a rendezvények koordinálásában, szervezésében
  • Részt vesz a területéhez kapcsolódó fejlesztési projektekben
  • Felsőfokú végzettség gazdasági vagy műszaki területen
  • 2+ év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Haladó szintű MS Office ismeretek (PPT, excel magas szintű ismerete)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rendszerszemlélet
  • Motivált, célorientált hozzáállás
  • B2-es jogosítvány
  • Jelentős nemzetközi nagyléptékű projektekben való közreműködés
  • Professzionális munkakörnyezetet
  • Fejlődési, tanulási lehetőséget egy stabil vállalatnál
  • Szakmai, nyelvi és készségfejlesztő tréningeket
  • Versenyképes jövedelmet
  • Egyéb béren kívüli juttatásokat
  • Magánegészségügyi szolgáltatást (éves szűrővizsgálattal)
  • Bónuszt
  • Széleskörű szakmai kompetenciákkal rendelkező, támogató kollégákat
  • Vállalati rendezvényeket, csapatépítő programokat

Profession