FIZJOTERAPEUTA R103/1026

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 22 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1025
Obowiązki:wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), medyczne
Zawód:
  • Fizjoterapeuta
Pozostałe wymagania:
  • kwalifikacje do wykonywania zawodu, praca w godz.: 07.00-14.35, 11.35-19.00
Miejsce pracy: KALISKA 98, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca