Diszponens - Győr

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
Feladatok:A megrendelések folyamatos nyomon követése
Állandó kapcsolattartás a beszállítókkal
Készletek nyomon követése
Intenzív részvétel a termeléstervezésben, termeléstervezőkkel való rendszeres egyeztetés
Rendelések aktualizálása a beszállítók felé, SAP-ban történő naprakész és helyes adatok biztosítása
Szállítással kapcsolatos információk kezelése
Megrendelések gazdasági szempontok szerinti tervezése és felügyelete, kapcsolattartás a fuvarozókkalElvárások:Raktározás, kiszállítás, beszerzés, anyagkönyvelés területén szerzett 1-3 év gyakorlati tapasztalat
Csapatmunkára való készség
Pontosság
Aktív angol vagy német nyelvtudásA munkáltató ajánlata:Hosszútávra szóló munkalehetőség
Cafeteriamár a próbaidő alatt is
100%-osbejárás-támogatás a helyi és helyközi járatokra
Rugalmas munkaidőA munkavégzés helye:Győr –Ipari ParkA munkáltató profilja:A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győriautóipari beszállító megbízásából toboroz új kollégákat akár azonnali kezdésilehetőséggel.

CV Online