Úklidový pracovník, uklízeč/ka (pro OZP) - Kolín

OPTIMIA facility s.r.o.

  • Kolín, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
Nabídka práce na volnou pozici pro společnost OPTIMIA facility s.r.o.Hledáme pracovníka (vhodné pro OZP s invalidním důchodem) na zkrácený úvazek v obci Kolín.- úvazek 15 hodin týdně
- mzda 7088 Kč za měsíc
- pracovní doba: ranní dle dohody
- nástup ihned
- smlouva na HPPPracovní náplň:
- úklid administrativních prostor, kanceláří, kuchyňky, WC, šaten, schodištěNabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.
Požadujeme spolehlivost, dochvilnost, smysl pro pořádek.PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM: nabor@optimia.cz
NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Práce u nás.cz