Operator maszyn (k/m)

Trenkwalder Group

  • Brwinów, mazowieckie
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Obecnie dla naszego Klienta, lidera produkcji opakowań, poszukujemy osób na stanowisko:Operator maszyn (k/m) Miejsce pracy: Brwinów (mazowieckie) Numer referencyjny: a0tbI000002gsviQAA/jobs.pl Zadania:
  • obsługa maszyn do produkcji opakowań,
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów,
  • przestrzeganie zasad BHP.
Oczekiwania:
  • znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie w obsłudze maszyn,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • pracę w systemie 3 zmian od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy + pakiet benefitów pracowniczych.
Miejsce pracy: Brwinów.Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jobs.pl