Specialista na SCM (48.000 - 55.000 KČ)

Advantage Consulting

  • Pardubice, Pardubický
  • 48 000 - 55 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
Nabídka: Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici SPECIALISTA NA SUPPLY CHAIN MANAGEMENT. Máte zkušenosti s kontrolou kvality? Prováděl jste audity u dodavatelů? V tom případě čtěte dál!
  • Pružná pracovní doba
  • Po zaškolení možnost home-office
  • Nástupní plat od 48.000 Kč (dle zkušeností!)
  • Možnost profesního růstu
  • Penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
Popis pozice: * Bude na vás zajištění dodavatelské kvality
  • Budete odpovědný za podporu a zdokonalování výkonnosti dodavatelů
  • Pravidelně budete provádět audity
  • Budete pomáhat s reklamačními řízeními u dodavatelů a spolupracovat na nových projektech
Požadavky: * Minimálně středoškolské vzdělání - vyučení / maturita v technickém oboru
  • Předešlá praxe s kontrolou dodavatelské kvality a s audity u dodavatelů
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Ochota cestovat za dodavateli
  • Pečlivý přístup, zodpovědnost a spolehlivost

Dobraprace