Nástrojář - hrubá měsíční mzda až 51.800,- Kč + ubytování

Personal fabric

  • Jindřichův Hradec, Jihočeský
  • 51 800 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
  • Snadno podejte žádost
Pro našeho významného klienta, předního výrobce a vývojového dodavatele pro automobilový průmysl s dlouholetou tradicí, přijmeme nástrojáře.Nabízíme:
  • - Měsíční hrubá mzda až 51.800,- Kč včetně bonusů a prémií
  • - Základní hodinová mzda až 217,- Kč, příplatek za odpolední 5,- Kč/hod., noční 10 % a práci o víkendu 50 %
  • - Navíc výkonnostní bonusy 1x ročně 15.000,- Kč a 1x ročně 8.000,- Kč a inflační bonusy 2x ročně 9.000,- Kč
  • - Prémie od 2. měsíce 0-30 %
  • - Docházkový bonus od 2. měsíce 1.500,- Kč
  • - V případě nástupu Vám bude proplacena cesta na pohovor až do výše 800,- Kč
  • - Autobusové svozy z měst: České Budějovice, Třeboň, Suchdol n. Luž., Chlum u Třeboně, Rapšach, Trhové Sviny, Nové Hrady, Jindřichův Hradec, Nová Bystřice, Horní Stropnice
  • - Dlouhodobá spolupráce, stabilní zaměstnání
  • - Nadstandartní příplatky za víkendy, odpolední směny
  • - 5 týdnů dovolené
  • - Dotované stravování, stravenky pro noční směny
  • - Příspěvek na dopravu
  • - Ubytování zajištěno, v případě naplnění ubytovací kapacity zdarma
  • - Možnost týdenních záloh
  • - Pravidelný kontakt s agenturním koordinátorem
Pracovní náplň:
  • - Dodržování termínů oprav nástrojů
  • - Správné zacházení s měřidly
  • - Zapisování údajů a opravách a údržbě nástrojů
  • - Čtení pracovních výkresů
Požadavky:
  • - Vyučen v oboru nástrojář, zámečník
  • - Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • - V posledních 5 letech obsluha mostových jeřábů
  • - Znalost čtení výkresové dokumentace
Zaujala Vás pracovní nabídka? Pokud ano, neváhejte a ozvěte se nám. Klikněte na "Mám zájem o pozici" nebo rovnou volejte na naší bezplatnou linku 800 880 810.Mám zájem o poziciMěsto: okr. Jindřichův Hradec
  • Kraj: Jihočeský kraj
  • Směnnost: Třísměnný provoz
  • Potřebné vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Dovednosti: Jeřábnický průkaz, Svařování elektrickým obloukem - základní
  • Obor: Nástrojáři
Neváhejte nás kontaktovat:Eva ŽilaváNábor pracovníků