Konobar/Konobarica

Klub svetskih putnika Kruzer

  • Pančevo, Južnobanatski okrug
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 16 dana
Uslovi:
  • Prednost dajemo osobama koje posao interesuje na duže vreme
  • Ako volite ovaj posao, spremni ste da učite i napredujete mi smo pravo mesto za vas
  • Nudimo platu u rasponu od 65000 do 85000 u zavisnosti od znanja i veštine, plaćen godišnji odmor, privatno osiguranje i naravno prijavu.
Mozežte nas kontaktirati na broj064 1360027ili preko naših društvenih mreža FB i instagram.Vidimo se u Cruiser-u!GradoviPančevoPozicije poslaKonobar/Konobarica 1Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola

Poslovi rs

Slični poslovi

  • Konobar (m/ž)

    Omladinska zadruga Snaga Mladosti

    • Beograd
    Restoranu u Starom gradu potreban/na konobar/konobarica Uslovi: Radno vreme: 7:30-15:30 i 15:30-23h Zarada: 2000 dnevnica obezbedjen prevoz i topli obrok opis posla: Usluziv…
    • Pre 2 meseca
  • Konobarica (m/ž)

    SUR Bard

    • Beograd
    Beograd Opis posla: priprema i posluživanje pića održavanje radnog prostora Poželjno radno iskustvo: Zbog radnog vremena poželjno je da se javljaju kandidati sa Zvezdare …
    • Pre 24 dana