Operator wózka widłowego

  • Wiskitki, mazowieckie
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Chefs Culinar to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas szeroki asortyment produktów spożywczych i przemysłowych oraz kompleksowa obsługa klienta. Naszą specjalizacją jest dedykowana obsługa firm gastronomicznych, dla których od lat jesteśmy partnerami w biznesie. Zaufaniem obdarzyło nas wiele restauracji, hoteli, firm cateringowych i punktów zbiorowego żywienia. Świadczymy swoje usługi w Niemczech, Danii, Szwecji, Niderlandach, Austrii oraz Polsce. Nad wysokiej jakości serwisem dla klientów Chefs Culinar czuwa ponad 6000 pracowników, których kompetencje i skuteczność codziennie budują nasz sukces.Pracodawca godny zaufania? Tak, Chef!Chcesz, aby ktoś doceniał Twoje kwalifikacje, inspirował i stawiał przed Tobą wyzwania?
Dołącz do naszego zespołu!
Operator wózka widłowegoZadania:
  • Rozładunek dostaw, kontrola pod względem asortymentowym, ilościowym i jakościowym,
  • Transport towaru ze strefy przyjęcia do strefy składowania
  • Prawidłowe oznaczanie palet w magazynie zgodnie z przyjętym systemem;
  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składu oraz obsługa skanera
  • Uzupełnianie miejsc zbiórki w procesie kompletacji towaru
  • Optymalizacja wykorzystania przestrzeni magazynowej.
  • Kontrola jakościowa zabezpieczenia towaru na palecie;
  • Weryfikacja terminów przydatności według obowiązujących zasad.
  • Udział w inwentaryzacji towaru na magazynie
  • Utrzymywanie magazynu w czystości
Wymagania:
  • 2 lat doświadczenia zawodowego (mile widziane w logistyce i magazynowaniu)
  • Doświadczenia w pracy na skanerze
  • Uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • Dyspozycyjności
  • Komunikatywności
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kantynę pracowniczą z gorącymi posiłkami, napojami, barem sałatkowym i słodyczami
  • Opiekę medyczną w placówkach Enelmed oraz placówkach partnerskich
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych lub platformy edukacyjnej
  • Program wdrożeniowy

Jobdesk.pl