kierownik fabrykacji i T-FIT

Randstad

  • Skarbimierz, opolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Jeśli posiadasz doświadczenie na stanowisku Kierownika obszaru produkcji, chcesz wnieść swoją energię oraz zapał do innowacji do jednej z firm produkcyjnych w Skarbimierzu - nasza propozycja może Cię zainteresować.Dołącz do firmy, która posiada unikatowy proces oraz opatentowaną technologię produkcyjnąLokalizacja: Skarbimierzkierownik fabrykacji i T-FIT Nr ref.: 299/5/2024/AS/jobs.pl Skarbimierz (opolskie)Oferujemy
  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • premię roczną 5%
  • pracę w systemie 1-zmianowym (możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 7:00-09:00), docelowo planowany system 2 lub 3 zmianowy
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • benefity pozapłacowe (dofinansowanie do karty sportowej, dodatkowe ubezpieczenie na życie, ZFŚS, catering firmowy SmartLunch)
  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • możliwość wprowadzania innowacyjnych pomysłów i realnego wpływu na rozwój firmy
Zadania
  • efektywne zarządzanie zespołem pracowników, kontrola wyników, szkolenie pracowników
  • organizacja obowiązków, delegowanie zadań
  • współudział w ciągłym podnoszeniu standardów produkcji oraz bieżąca poprawa 5S
  • identyfikacja i komunikacja działań mających na celu udoskonalenie istniejących procesów
  • tworzenie harmonogramu ekspansji oraz zleceń produkcyjnych w systemie komputerowym ERP
  • przygotowywanie raportów, zestawień oraz analiza danych
  • tworzenie instrukcji dla pracowników oraz prowadzenie kart ewidencji czasu pracy
Oczekujemy
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
  • komunikatywnej znajomość j. angielskiego (poziom min. B2)
  • otwartości na zmiany oraz innowacyjnego podejścia
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl