Service manager

Deutsche Telekom IT Solutions

  • Budapest Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Cég leírásaA Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb IKT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy - budapesti, debreceni, pécsi és szegedi - telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába.Állás leírása
  • Felelősség az ügyfélszerződésbe foglalt tartalmi, minőségi és pénzügyi teljesülésért
  • Rendszeres ügyfélkommunikáció stratégiai és operatív témákban
  • Szerződések pénzügyi tervezése és ezek nyomon követése
  • A szolgáltatásban résztvevő belső és külső területek koordinációja
  • Service Review Meeting-eken való részvétel
  • Értékesítési lehetőségek felismerése és az ehhez kapcsolódó folyamatok menedzsmentje, terméktapasztalat
  • Eszkalációs menedzsment, szerződéshez kapcsolódó panaszok (üzemeltetés, megrendelések, projektek, számlázás) kezelése és érintett folyamatok javítása
  • Ügyfélelégedettség fenntartása és fejlesztése
Képzettség
  • Folyékony német és angol nyelvtudás
  • Szolgáltatás menedzsment területen szerzett tapasztalat
  • Erős ügyfélkommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés, koordinációs képesség és rugalmasság
  • Problémamegoldó képesség és eszkalációkban szerzett tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Telekommunikációs vagy pénzügyi vagy értékesítési területen szerzett ismeretek előnyt jelentenek
  • ITIL ismerete előny
További információk
  • Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

Deutsche Telekom IT Solutions

Hasonló állások

  • BPO Service Delivery Manager

    Trenkwalder Group

    • Budapest
    - Gyártás/termelési üzletág teljeskörű managelése - Aktív együttműködés cégen belül a társosztályokkal (pl. Sales) - Döntéselőkészítő anyagok kidolgozása, prezentációk megtartá…
    • 1 hónapja
  • Accounting Manager - Client Services

    Karrier Hungária

    • Budapest
    Main responsibilities: Leading the accounting team Managing the client portfolio Ensuring the precise, professional work of the team - according to international standards Rev…
    • 2 hónapja
    • Gyors jelentkezés
  • Service coordinator

    Johnson Controls

    • Budapest
    Feladatai: Ebben a munkakörben a HVAC hűtő- és klímaberendezések szerviz részleg tevékenységéhez kapcsolódó adminisztratív feladatokat kell koordinálni és elvégezni, valamint a s…
    • 4 napja