TECHNICKÝ PRACOVNÍK

EFG CZ spol. s r.o.

  • Semily, Liberecký Turnov, Liberecký
  • 35 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Obsah inzerátu:Náplň práce: -montáž slaboproudých systémů příprava a realizace projektů Požadavky: -SŠ vzdělání elektro -samostatnost, flexibilita -řidič. průkaz sk. B Nabízíme: -Zázemí stabilní společnosti s 30letou tradicí -Zajímavou a perspektivní práci -Odpovídající finanční ohodnocení -Firemní benefity, sick days, stravenkový paušál -Možnost osobního rozvoje -firemní akce

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Technický pracovník

    EFG CZ spol. s r.o.

    • Turnov, Liberecký
    • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Náplň práce Náplň práce: -montáž slaboproudých systémů příprava a realizace projektů Požadavky: -SŠ vz…
    • Před 16 dny
  • Technický pracovník

    EFG CZ s.r.o.

    • Turnov, Liberecký
    Náplň práce: -montáž slaboproudých systémů příprava a realizace projektů Požadavky: -SŠ vzdělání elektro -samostatnost, flexibilita -řidič. průkaz sk. B Nabízíme: -Zázemí…
    • Před 16 dny
  • Technický pracovník projekčního oddělení

    EFG CZ s.r.o.

    • Turnov, Liberecký
    Náplň práce: -Příprava podkladů pro realizaci zakázky -Zakreslování skutečných stavů slaboproudých systémů -Kompletace projektové dokumentace -Administrativní podpora projekční…
    • Před 16 dny