Fémszerkezet összeállító Lakatos

Excellent Quality

  • Göd, Pest
  • 2.400 Ft/óra
  • Teljes munkaidő
  • 17 napja
Gödön található fémipari Partnerünkhöz Lakatosokat keresünk saját cégünkhöz 8 órás 2 műszakos munkarendre, azonnali kezdéssel.
Feladatok:
  • fémszerkezetek összeállítása műszaki rajz alapján, végleges hegesztésre való előkészítés
  • szakirányú végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • biztos gépipari rajzolvasás
  • fém alkatrészek előkészítése
  • műhelyrajzok alapján félkész szerkezetek összeállítása
  • megbízhatóság
  • precizitás
  • rugalmasság
  • fémiparban való jártasság
  • hegesztő tapasztalat (fogyóelektródás)
  • alapbér + pótlékok (20 %, 50 %)
  • hosszútávú munka
  • előleg lehetőség
  • azonnali kezdés
  • 40 ft/KM üzemanyagtérítés, vagy 100 %-os bérlettámogatás
  • munkaruha biztosítása
  • bónuszrendszer

Profession