PRACOWNIK OCHRONY MIENIA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Ostróda, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0621
Obowiązki:Ochrona obiektówWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Dojazdy powyżej 15 km-zwrot kosztów.
Miejsce pracy: 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: -Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca