Přípravář

Gi Group

  • Pardubice, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
Nabídka: - 5 týdnů dovolené
- roční odměny
- závodní stravování
- výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
- příspěvky na volnočasové aktivity
- jazykové kurzy
- práce v moderním a čistém prostředí
- možnost kariérního a odborného růstu
- bezplatná autobusová doprava firemním autobusem
- zvláštní příplatky
Popis pozice: HLEDÁME NOVÉHO PŘÍPRAVÁŘE!Co Vás na pozici čeká?-dodržování technologie výroby a nastavení parametrů výrobního procesu na jednotlivých výrobních zařízeních, dle platné výrobní dokumentace
- tisk etiket na palety a dokončení odhlášení palety s hotovými kusy
- zakrývání a páskování palet a příprava pro odvoz do logistiky
- organizování práce na pracovišti s cílem plnění produktivity týmu
- vyplňování etiket pro konečné práce
- doplňování spotřebního materiálu
Požadavky: - znalost práce na PC, MS Office
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- zkušenost s RVEV výhodou
- manuální zručnost, flexibilita
- zodpovědnost, samostatnost

Dobraprace