Svitavy ○ zámečník

LEPŠÍ PRÁCE

  • Svitavy, Pardubický
  • 26 500 - 30 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
O násFirma se specializuje na strojírenskou výrobu na zakázku, laserové řezání a lakování. Veškerá výroba je zaměřena na automobilový průmysl a strojní zařízení.Náplň práce:
  • obsluha ohraňovacího lisu
  • obsluha laseru
  • pomocné práce
  • rádi zaučíme i na pozici oblusha CNC strojů
Co od Vás očekáváme:
  • zkušenosti s prací v kovovýrobě
  • zdravý selský rozum a logické myšlení
  • schopnost čtení technických výkresů velkou výhodou
  • zkušenosti s obsluhou CNC strojů velkou výhodou
Co Vám můžeme nabídnout:
  • zázemí stabilní firmy
  • prostředí, kde se dbá na čistotu či odvětrání prostor
  • mzda 26 500 - 35 000Kč
  • docházková odměna 1 500Kč
  • ubytování nedaleko pracoviště s dotací 5 000Kč
  • zajištěná strava přímo v závodě
  • 20 dní dovolené
  • zálohy na mzdu v hotovosti každý týden
Benefity
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport

JenPráce

Podobné nabídky

  • Zámečník/ce

    HWT s.r.o.

    • Svitavy, Pardubický
    • 30 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: NÁPLŇ PRÁCE: zámečnické práce - řezání na pilce, práce na lisu NABÍZÍME: nástup možný ihned KONTAKT: e-mailem, telefonicky (7-14h)…
    • Před 1 měsícem
  • Zámečník/ce

    HWT s.r.o.

    • Svitavy, Pardubický
    NÁPLŇ PRÁCE: zámečnické práce - řezání na pilce, práce na lisu NABÍZÍME: nástup možný ihned KONTAKT: e-mailem, telefonicky (7-14h)…
    • Před 1 měsícem
  • Zámečník - svářeč ocelových konstrukcí

    • Svitavy, Pardubický
    Změněno: 23.05.2024 v 05:00 ID: 19035640 POŽADAVKY: úřední zkouška (koutový svár, tupý svár), metoda 135 (MAG) CO2 NABÍZÍME: nástup možný ihned KONTAKT: telefonicky (8-15h), em…
    • Před 8 hodinami