Specjalista ds. obsługi klienta linii lotniczych z jęz. niemieckim

Concentrix

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pełny etat
  • 28 dni temu
Specjalista ds. obsługi klienta linii lotniczych z jęz. niemieckimWarszawaTwój zakres obowiązków:
  • Komplexe Betreuung deutschsprachiger Kunden einer der bekanntesten, europäischen - Fluggesellschaft
  • Telefonischer Support.
Nasze wymagania:
  • Sehr gute Deutschkenntnisse in Wort und Schrift (min. C1)
  • Englisch-Grundkenntnisse sind von Vorteil (Systemsprache)
  • Sicherheit im Umgang mit Computern
  • Verantwortungsbewusstsein und Spaß an Teamarbeit
  • Flexibilität und Engagement
  • Erfahrung in schriftlicher/telefonischer Kundenbetreuung gerne gesehen, aber keine Voraussetzung.
To oferujemy:
  • Vorbereitendes Hard- und Soft Skills Training
  • Regelmäßige Feedbacks und Betreuung durch ausgebildete Teamleiter und Trainer
  • Flexible Arbeitszeiten durch 3-Schichten-System: Montag bis Sonntag 8:00 - 16:00 Uhr, 10:00 - 18:00 Uhr und 12:30 - 20:30 Uhr, rotierend und angepasst an deine Verfügbarkeit
  • Möglichkeit einer Vorausplanung durch frühzeitige Schichtfestlegungen für das ganze Team
  • Festen Arbeitsvertrag ab dem ersten Trainingstag (Voll- oder Teilzeit)
  • Positive Atmosphäre und interne Aufstiegsmöglichkeiten (projektübergreifend)
  • Member-Get-Member Programm (projektunabhängig)
  • MultiSport Kostenübernahme
  • Private Krankenversicherung bei EnelMed
  • Urlaubsgeld (auch für Kinder)
  • Sodexo-Gutscheine als Weihnachtspakete.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany. DrukujPoznajConcentrix19Ponad 400 entuzjastycznych pracowników z ponad 12 krajów pracuje w naszym szczecińskim oddziale, aby zaoferować naszym Klientom najlepsze produkty i usługi. Jeśli szukasz szansy na rozwój i wykorzystanie Twoich umiejętności, to jest to miejsce dla Ciebie. Planujemy zrobić coś wielkiego i szukamy zmotywowanych i kreatywnych ludzi do działania.Wierzymy w bohaterów dnia codziennego. Tych, którzy mają odwagę podążać za swoją pasją i którzy mają siłę i determinację, by realizować swoje marzenia.Właściciele małych firm znajdują się w centrum naszych działań, dlatego tworzymy skuteczne i łatwe w użyciu rozwiązania finansowe, aby pomóc im w prowadzeniu działalności. Dzięki mentalności założycieli i nastawieniu "team-first" nasze zróżnicowane zespoły w Europie, Ameryce Południowej i Stanach Zjednoczonych współpracują ze sobą, aby właściciele małych firm, z którymi współpracujemy, mogli odnosić sukcesy, robiąc to, co kochają.Poszukujemy energicznych, zorientowanych na klienta profesjonalistów do udziału w projekcie realizowanym dla naszego klienta z możliwością zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin.ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Praca.pl