pracownik produkcji z UDT

Randstad

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Posiadasz uprawnienia UDT i poszukujesz pracy od zaraz? Trafiłeś idealnie! Nie zwlekaj, aplikuj!Miejsce pracy: Poznań, Podolanypracownik produkcji z UDT Nr ref.: 312/5/2024/KN/jobs.pl Poznań (wielkopolskie)Oferujemy
  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie za obecność
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
Zadania
  • pracę przy produkcji zapraw klejowych
  • dbanie o czystość miejsca pracy
  • przestrzeganie zasad BHP
  • obsługę wózka widłowego
Oczekujemy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym
  • doświadczenia w pracy magazynowej bądź jako pracownik produkcji
  • uprawnień do obsługi wózka widłowego (warunek konieczny)
  • chęci do pracy
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl