Płock Pracownik Magazynu - dodatkowe zlecenie

  • Płock, mazowieckie
  • Umowa
  • Niepełny etat
  • 28 dni temu
Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:PRACOWNIK MAGAZYNU- sortowanie przesyłekLokalizacja: Płock, woj. mazowieckie
Wymiar: zlecenie od wtorku do soboty
Stawka: 28 - 29 zł/h bruttoOferujemy:
  • współpracę od wtorku do soboty w godzinach 02:00-06:00,
  • stawkę podstawową wynoszącą 28 - 29 zł/h brutto,
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,
  • współpracę z firma będącą liderem na polskim rynku wśród firm kurierskich,
  • pełne szkolenie stanowiskowe.
Zadania:
  • rozładunek oraz załadunek paczek,
  • sortowanie oraz skanowanie przesyłek,
  • czynności porządkowe w magazynie.
Wymagania:
  • pełnoletność,
  • umiejętność obsługi wózka paletowego oraz skanera,
  • dyspozycyjność w podanych godzinach,
  • pełna sprawność fizyczna.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub pod numerem 574 575 487.Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl"Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.Workhouse4you(c.23651)

Fachpraca