Lakýrník

CPOS s.r.o

  • Sadská, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 20 dny
Požadavky:
  • vyučen nebo praxe v oboru výhodou
  • praxe s lakováním ocelových konstrukcí, strojů a strojních dílů výhodou
  • pečlivost, svědomitost, flexibilita, a důraz na přesné plnění zadaných úkolů
Pracovní náplň:
  • čištění, odmašťování a ochrana ploch před nátěrem
  • nástřik ocelových konstrukcí, strojů a strojních dílů metodou mokrého lakování
  • opravy nátěrů a broušení míst s celkovým začištěním
  • výpomoc při přípravě a balení zboží pro expedici.
Nabízíme:
  • jednosměnný provoz
  • odpovídající platové ohodnocení závislé na množství odpracovaných hodin + prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování v areálu společnosti nebo stravenky, výkonostní prémie
Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.

Práce u nás.cz