Automechanici, opraváři, mechanici

Radim Spurek

  • Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk.B, praxe min. 3 roky
Náplň práce: Opravy motorových vozidel.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Automechanici, opraváři, mechanici

    • 35 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk.B, praxe min. 3 roky Náplň práce: Opravy motorových vozidel. Podobné nabídky práce aktivní nabídka Rožnov pod Radhoštěm M Security …
    • Před 4 dny
  • Opraváři nákladních vozidel a strojů

    Sprava a udrzba silnic Valasska, s.r.o.

    • Prostřední Bečva, Zlínský
    Nástup možný ihned. POŽADUJEME: ŘP sk. C, vyučení v oboru opravář zemědělských strojů, automechanik. NABÍZÍME: 25 dní dovolené, příspěvek na rekreace, dětské tábory a životní poj…
    • Před 8 dny

    • 30 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Nástup možný ihned. POŽADUJEME: ŘP sk. C, vyučení v oboru opravář zemědělských strojů, automechanik. NABÍZÍME: 25 dní dovolené, příspěvek na rekreace, dětské tábory…