Brusič CNC

Manuvia

  • Děčín, Ústecký
  • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 27 dny
  • Snadno podejte žádost
Popis pracovní nabídkyNáplň práce:- Přesné měření výrobků
- Obsluha a seřizování CNC brusek
- Práce dle výkresové dokumentaceNabízíme- Stabilní pracovní prostředí
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Možnost profesního růstu a dalšího vzděláváníPožadujeme- Výuční list - obráběč kovů nebo příbuzný obor
- Praktické zkušenosti s obsluhou CNC brusky
- Schopnost číst technickou dokumentaci
- Znalost měření a práce s měřidly
- Ochotu se učit
- Ochotu pracovat na směnyInformace o poziciDěčín, Ústecký kraj, Česká republikaPlný úvazekStřední odborné vzdělání s výučním listemOperátor výrobyVýroba35 000 - 45 000 Kč / měsícV některých případech jsou naše inzeráty formulovány s použitím buď ženského nebo mužského rodového tvaru. Tento postup byl zvolen výhradně za účelem zachování co největší srozumitelnosti textu. Tímto způsobem se nijak nesnažíme vyjádřit jakýkoliv genderový předsudek či diskriminaci vůči zájemcům a zájemkyním o volná pracovní místa.

Manuvia