Školník

Sukromna zakladna skola

  • Košice, Košický kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 17 dňami
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Súkromná základná škola, Košice-ZápadInformácie o pracovnom miesteMiesto výkonu prácePetzvalova 4, Košice-ZápadTermín nástupu24.6.2024Predpokladaný termín ukončenia výberového konania17.6.2024Rozsah úväzku100%Počet študentov školy158Platové podmienkyPlat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Osobný príplatok na mesačnej báze.Príležitosť pre ľudí z UkrajinyniePožiadavky na uchádzačaZnalosť práce s PCzákladnéVzdelanienižšie stredné odborné vzdelanieĎalšie požiadavkyNáplň práce:
1. BUDOVA: Školnícke a údržbárske práce - vykonávanie jednoduchých opráv a bežnej údržby priestorov školy, oprava a údržba školského zariadenia.
2. AREÁL: Udržiavanie čistoty a poriadku v areáli školy. Starostlivosť o zeleň v exteriéri školy, kosenie areálu (záhradným traktorom), v zimných mesiacoch odstraňovanie snehu v areáli školy.K dispozícii je služobné auto čisto pre potreby školníka.Požiadavky:
- Manuálna a technická zručnosť
- Zdravotná spôsobilosť pre výkon manuálnych pracovných činností
- Zmysel pre poriadok a dôslednosť
- Zodpovednosť, dôveryhodnosť, samostatnosťVybraní uchádzači budú pozvaní na výberové konanie telefonicky.Kontaktné informácieAdresa školy alebo zariadeniaPetzvalova 4
04011 Košice-Západ0911434434,0911 434 434Kontaktná osobaMária Biľová
0911434434

Edu-Jobs

Podobné ponuky

  • Školník, údržbár

    • Košice, Košický kraj
    Náplň práce: samostatné vykonávanie drobných údržbárskych prác, údržba areálu školy vrátane kosenia, základná zručnosť v odbore voda, kúrenie Informácie pre uchádzača: Pracovný…
    • Pred 25 dňami
  • Školník

    Slobodná škola

    • Košice, Košický kraj
    Slobodná škola - Súkromná základná škola, Košice Informácie o pracovnom mieste Miesto výkonu práce Galaktická 9, Košice Termín nástupu 1.8.2024 Predpokladaný termín uko…
    • Pred 20 dňami
    • Bez námahy pošlite žiadosť
  • Školník

    Evanjelicke gymnazium Jana Amosa Komenskeho

    • Košice, Košický kraj
    • Staré Mesto, Bratislava
    Evanjelické gymnázium Jána Ámosa Komenského, Košice-Staré Mesto Informácie o pracovnom mieste Miesto výkonu práce Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto Termín nástupu 15.8.20…
    • Pred 1 mesiacom
    • Bez námahy pošlite žiadosť